Konkurs „Najpiękniejszy ogródek przydomowy w gminie Klucze”, „Najczystsze sołectwo gminy Klucze”

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
9 sierpnia 2019

Wójt Gminy Klucze zaprasza do udziału w konkursach: „Najpiękniejszy ogródek przydomowy w gminie Klucze” oraz „Najczystsze sołectwo gminy Klucze”.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy właściciele przydomowych ogródków i wszystkie sołectwa położone w granicach  administracyjnych gminy Klucze. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Urzędu Gminy Klucze, ich małżonkowie, zstępni oraz wstępni. Do konkursu sołectwa zgłaszają sołtysi.

Zgłoszenia przyjmowane są od 12.08.2019 r. do 23.08.2019 r. do godz. 1500 w siedzibie Urzędu Gminy Klucze  przy ul. Partyzantów 1 (dziennik podawczy) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (wymagany skan podpisanego własnoręcznie zgłoszenia) na adres e-mail: klucze@gmina-klucze.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć aktualną dokumentację fotograficzną ogródka w formie zdjęć lub pliku (maksymalnie 5 obrazów).

Ogłoszenie listy zwycięzców nastąpi 30.08.2019 r., lista zostanie zamieszczona  na stronie internetowej Gminy Klucze. Nagrody rzeczowe zostaną wręczone laureatom konkursu w trakcie Dożynek Gminnych , które odbędą się 1 września br. w Chechle. Laureaci zostaną także powiadomieni telefonicznie o przybliżonej godzinie wręczenia nagród rzeczowych.

 

Formularz zgłoszenia oraz regulamin konkursu dostępne są w siedzibie Urzędu Gminy Klucze  przy ul. Partyzantów 1, pokój Nr 308 i na naszej stronie internetowej - załączniki do pobrania na dole strony.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-08-09
Data publikacji:2019-08-09
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Sylwia Janik
Liczba odwiedzin:775